Facebook
Aqua Michałowice - fitness studio

Dlaczego my

Warto ćwiczyć z nami bo:

Oferta bardzo kameralnego Studio Fitness skierowane jest do mieszkanek Komorowa i Michałowic ceniących swoją prywatność i relaks z dala od dużych i przypadkowych skupisk ludzi

Studio usytuowane w prywatnym domu zapewnia wyższe standardy higieny i obsługi dla bardziej wymagających klientek, niż ogólnie dostępne sale ćwiczeń.

Zapraszamy panie w każdym wieku, bo nigdy nie jest za późno, żeby zadbać o zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. 

Grupy są maksymalnie 5 osobowe, co pozwala instruktorce zindywidualizować ćwiczenia dla każdej z uczestniczek zajęć, zależnie od jej aktualnych możliwości i potrzeb.

Na godzinę zajęć składają się ćwiczenia na Sali, co sprawia, że całe zajęcia są urozmaicone i nikt nie powinien się nudzić.

Kameralne miejsce i przytulny wystrój studia sprawią, że w kobiecym gronie można nie tylko zadbać o swoje ciało, ale również się zrelaksować i cieszyć się czasem przeznaczonym tylko dla siebie.

Ponieważ studio jest tylko dla Pań nikt nie musi się przejmować chwilowymi niedoskonałościami swojego wyglądu, które mają szanse zniknąć przy regularnych treningach.

Wszystko to można uzyskać dzięki wsparciu innych uczestniczek jak również doświadczonych i zawsze uśmiechniętych instruktorek.